Kontakt

Jestem do dyspozycji pod poniższym e-mailem.

We wpisach, popełniam błędy. Tak. Czegoś zapomnę, coś mi się pomyli, czegoś nie wiem itd. Liczę na Waszą pomoc w wyłapywaniu ewentualnych błędów, wystarczy zostawić komentarz pod danym wpisem lub tutaj, ewentualnie napisać na e-maila. Wszyscy na tym skorzystają.

Tak samo jeśli chodzi o szablon i wygląd bloga. Coś źle się wyświetla? Coś zasłania? Blog nie jest funkcjonalny na urządzeniach przenośnych? itp. itd. Proszę dać mi znać w komentarzu poniżej lub na e-maila.

Wszelkie inne kwestie, wymiana poglądów, wymiana linków, gościnne wpisy na moim blogu itp., proszę śmiało pisać.If you have any questions, if you see errors, or if you have a different need for contact (for example: links exchange), please feel free to comment or e-mail me.質問はありますか? お気軽にお問い合わせ下さい。 英語やポーランド語の言語。日本語を話せません。


Chciałbym uprzejmie zakomunikować, że niestety nie mogę podjąć się współpracy zarobkowej w formie umieszczania sponsorowanych artykułów reklamowych lub umieszczania banerów reklamowych. Jest jeden problem którego nie ominę, niektóre materiały foto/video umieszczane na tym blogu, pochodzą z niewiadomych mi źródeł, tak więc posiadają niewiadomą mi licencję, zarabianie na blogu wykorzystującym takie materiały, było by co najmniej nie w porządku, nie wspominając o kwestiach prawnych, a w dodatku, często sprzeczne z zasadami samych firm reklamowych.

1 komentarz: