piątek, 3 maja 2013

209. Filmy #047

209. Filmy #047 staryjaponiec blog
Dwa japońskie zloty, czyli dużo starych japońców i dźwięków silników R6. Do tego dwa pięknie zmontowane filmy z klasycznymi Nissanami. Na koniec dłuższy film, pokazujący pasję Japończyków do motoryzacji.

 

Napa Valley RoadstersPrezentacja dwóch klasycznych roadsterów Datsuna, czyli model Sports w wersjach 1600 i 2000. W Japonii model ten nosił nazwę Fairlady. Samochód ma bogatą historię w sporcie (głównie w Ameryce i Japonii).

San Francisco SkylineKolejne dwa klasyczne Nissany, ale tym razem Skyline GT-R, pierwsza i druga generacja, czyli Hakosuka i Kenmeri.

4th Sakaiminato Classic Car Meeting 2012Dziesięć minut poświęcone na japońskie klasyki, które odjeżdżają ze zlotu. Na filmie głównie 6-cylindrowe Nissany i Toyoty. Piękne samochody i dźwięki!

Saburoku meeting!Kolejny japoński zlot, jednak tym razem trochę inne samochody. Zlot odbywał się w Chichibu Muse Park. Ze względu na deszcz, pojawiło się niewiele samochodów.

Japan's Retro Car Kings - Saving Classic Japanese Automotive CultureTen film jest już dość popularny, ale jeśli ktoś nie widział, to polecam, nieważne jaką motoryzacją się interesuje. Film jest bardzo długi, ale wciąga. Pięknie pokazana pasja i miłość do samochodów.


0 komentarze:

Prześlij komentarz