poniedziałek, 26 sierpnia 2013

247. Filmy #054

247. Filmy #054 staryjaponiec blogSuzuki Cappuccino z silnikiem z Hayabusa to zawsze genialne połączenie. Do tego policyjny Nissan Skyline oraz wyścigowe Nissany Sunny i Toyoty Starlet. A na koniec bystra, mała dziewczynka, która odgaduje marki samochodów na parkingu.Suzuki Cappuccino Hayabusa Turbo


Wg właściciela, samochód ma 330 bhp i 270 Nm. Seryjna masa Cappuccino to nieco ponad 700 kg, więc można sobie łatwo wyliczyć ile wynosi stosunek mocy do masy :) Mała rakieta! Szkoda, że nie produkowali go również z kierownicą po lewej stronie, zapewne takich projektów byłoby więcej. Na temat Cappuccino, było już nie raz na blogu >> link Ten kei car jest genialny, niemal każde jego wcielenie to rasowe emocje.

Saitama Prefecture Police R34 Skyline GT-R
Kilka wpisów wcześniej, były zdjęcia japońskich, policyjnych samochodów. A tutaj na filmie policyjny Nissan Skyline GT-R R34 z bliska.

2013 7/7 JCCA Tsukuba Summer Meeting TS Cup
Wściekłe cztery cylindry, gotowe do tradycyjnego upalania na Tsukuba podczas TS Cup. Na temat tych zawodów wspominałem już wcześniej >> link Startują tam Nissany Sunny i Toyoty Starlet, z wczesnych generacji, mające jeszcze napęd na tył.

Little Russian Girl Is A Car Expert
Mała ekspertka motoryzacji ;-)

1 komentarz: