piątek, 9 listopada 2012

155. Filmy #034

155. Filmy #034 staryjaponiec blog
Między innymi: doładowany NSX, Suzuki SX4 w specyfikacji pikes peak, oldschoolowa Corolla z 2JZ, wizyta w Eurospec i przyglądanie się budowie wyścigowych CRX i Evo VI oraz... "Ostatni Samuraj" ;-)


 

Dimer at JAF 2012, ZandvoortKrótka prezentacja wyścigowej, doładowanej Hondy NSX, która została zbudowana przez The Rising Sun Performance. Można było ją zobaczyć podczas Japanese Auto Festival 2012.

2JZ turbo Toyota CorollaToyota Corolla z drugiej generacji (E20), a pod maską 2JZ.

[Time Attack] - Togethia - From the Street to the Track - Featuring Team EurospecDwa wyścigowe wozy od Eurospec: Honda CRX II i Mitsubishi Lancer Evolution VI. Zbudowane do Time Attack.

Japan Shinshiro Rally 2012 Monster Tajima DEMOSuzuki SX4 o mocy 910 KM i momencie obrotowym 888 Nm, którego przeznaczeniem są wyścigi Pikes Peak. Za kierownicą nie kto inny jak Monster Tajima. Samochód posiada silnik "Monster Special" V6 o pojemności 3.1L z dwiema turbosprężarkami, natomiast masa pojazdu to 1090 kg. Na początku filmu trochę wolnej jazdy, ale później jest ogień.

Last Samurai3Totalnie zwariowana konstrukcja :D Tylnonapędowy, terenowy Suzuki Samurai z silnikiem Wankla, zbudowany do wyścigów drag! Przy okazji polecam jeszcze ten film: http://www.youtube.com/watch?v=Gp-rGXcOmFI


0 komentarze:

Prześlij komentarz