niedziela, 17 lutego 2013

180. Ciekawostki JDM #006

180. Ciekawostki JDM #006 staryjaponiec blogTrochę dziwactw. Do tego Lexus SC500, drifting na skuterze po japońskich drogach itp.


???

;-)

Toyota MR-S (MR2 W30).


Toyota MR-S MR2 W30 JDM tuning


Niczym jakiś pojazd z komiksów.

Toyota Soarer Z30 & Lexus SC500.


Toyota Soarer Z30 JDM tuning

Lexus SC500 JDM


Pierwszy raz widzę taką przeróbkę tyłu w Soarer Z30, całkiem nieźle się prezentuje IMHO. Natomiast odnośnie drugiej fotki, czyli Lexusa umownie nazwanego "SC500"... będzie o nim więcej za jakiś czas, ponieważ postanowiłem, że ogólnie muszę spłodzić coś na temat Toyoty Soarer (Lexus SC) Z30. Po pierwsze - bardzo podoba mi się ten model, a po drugie - na dzień dzisiejszy to nadal jedyne japońskie coupe z V8 pod maską.

Datsun Sunny Truck (Sanitora).


Datsun Sunny Truck Sanitora JDM

Datsun Sunny Truck Sanitora JDM


Sanitora - to coś jak Hachi-Roku, w sensie japoński skrót, który w tym przypadku oznacza po prostu "Sunny Truck". Tylnonapędowe Sunny były (i w sumie nadal są!) jednymi z popularniejszych modeli Nissana jeśli chodzi o wykorzystywanie do różnego rodzaju upalania na torach wyścigowych, nie ważne czy to sedan, coupe albo właśnie pick-up (choć oczywiście był on mniej popularną opcją).

雪道ロマンス 原チャリドリフト
Pod przedostatnią wrzutą z filmami wspominałem o tym filmie, no więc oto jest. Drifting na skuterze po japońskich drogach. Nie wiem czy to popularne na świecie, ale wygląda... ciekawie.


0 komentarze:

Prześlij komentarz